بایگانی برای مارس, 2017

باشگاه مشتریان

ارائه اینترنت به تنهای نمی تواند منجر به افزایش بازدهی در فروش کسب و کارها شود بنا براین امکانات یک نرم افزار باشگاه مشتریان نیز در کنار مدیریت هات اسپات فراهم شده است. هدف باشگاه مشتریان تبدیل مشتریان کنونی شما به مشتریانی وفادار است به طوری که رقبای شما به سادگی نتوانند مشتریان شما را از آن خود کنند. این وفا داری از طریق ارسال پیامک های هدفمند حاوی بن تخفیف و یا پیامک هایی اطلاع رسانی به مناسبت فروش های ویژه حاصل میشود. استفاده از اینترنت در شبکه هات اسپات پس از پر کردن یک فرم ساده شامل موبایل، اسم، فامیل برای کاربران فراهم میشود. پس از این عضویت کاربر به صورت خود کار عضو باشگاه مشتریان شما محسوب میشود.

هات اسپات میکروتیک

mikrotik hotspot استفاده از اینترنت در مکان های عمومی معمولا با اتصال به یک شبکه وای فای امکان پذیر میشود. ورود به شبکه نیازمند وارد نمودن رمز عبوری است که صاحب شبکه وای فای در اختیار تمامی  کاربران میگذارد. اطلاعات در این شبکه ها با یکی از پروتکل های مرسوم رمز گذاری میشوند و توسط دیگران قابل مشاهده نیست. اما اتصال به شبکه با اشتراک گذاری یک رمز عبور بین کاربران ناشناس و اختصاص تمامی پهنای اینترنت به آنها بدون اعمال کنترل منجر به بروز مشکلاتی میشود. فرض کنید که یک رستوران یا کافی شاپ برای ارائه اینترنت رایگان به مشتریان خود یک شبکه وای فای راه اندازی کند. اولین مشکل به دلیل عدم دریافت اطلاعات شناسایی از کاربری که درخواست رمز میکند به وجود می آید زیرا عواقب استفاده های نادرست مانند آسیب رسانی به سایت های دیگران که ممکن است توسط این کاربر انجام شود، مشکلاتی برای صاحب شبکه به وجود خواهد آورد.

هات اسپات پلاس

هات اسپات پلاس

 هات اسپات پلاس یک نرم‌افزار اکانتینگ اینترنت است که به صورت اکانتینگ ابری و اکانتینگ لوکال ارائه می‌شود. این نرم افزار راه اندازی اینترنت هات اسپات را ساده میکند و در کنار هات اسپات امکاناتی در قالب باشگاه مشتریان برای کسب و کار ها فراهم میکند. ارائه اینترنت رایگان به صورت وای فای یک امتیاز برای بعضی از کسب و کارها محسوب می شود اما کنترل مصرف و تامین امنیت شبکه وای فای نیز مشکلات و هزینه هایی را به همراه دارد. هات اسپات پلاس با راه اندازی یک شبکه وای فای به صورت هات اسپات کنترل مصرف و امنیت را امکان پذیر میکند.

این نرم افزار به صورت سرویس ابری ارائه می شود. این بدین معنی است که شما برای استفاده از نرم افزار نیازی به نصب و راه اندازی سرور مستقل ندارید. برای راه اندازی باشگاه مشتریان سفارش سرویس از طریق سایت کافی خواهد بود اما برای راه اندازی شبکه هات اسپات نیاز به خرید یک روتر میکروتیک دارید. برای کسب اطلاعات بیشتر به راهنما مراجعه فرمایید. در ادامه امکانات باشگاه مشتریان به فهرست آمده است.

هات اسپات پلاس را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تیم ما از شنیدن نظرات و پیشنهادات و پاسخ به سوالات شما خوشحال خواهد شد.