هات اسپات برای کافی شاپ و رستوران

Joomla Templates and WordPress Themes

اتصال به اینترنت پر سرعت یکی از نیاز های اصلی امروزه محسوب میشود. به همین منظور در اکثر کافی شاپ ها و رستوران ها اینترنت به صورت بیسیم ارائه میشود. اما بنا به دلایلی این سرویس از کیفیت بالای برخوردار نیست و صاحبان کسب و کارها نیز تمایل زیادی برای ارائه این سرویس ندارند. کیفیت پایین سرویس به علت عدم کنترل بر روی مصرف اینترنت رخ می دهد و هر کاربر بدون محدودیت میتوانند میزان زیادی از پهنای باند اینترنت موجود را اشغال کند که این باعث کاهش شدید سرعت اتصال کاربران دیگر میشود. اعمال کنترل بر روی اینترنت هم با راهکارهای موجود هم به دلیل هزینه بالا و پیچیدگی نسبی مقرون به صرفه نیست. این راهکارها با یک نرم افزار اکانتینگ و یک کامپیوتر مستقل کاربران و میزان مصرف را کنترل میکنند. نرم افزارهای اکانتینگ دارای امکانات و پیچیدگی هایی هستند که خیلی فراتر از نیاز های کافی شاپ و رستوران ها است.

نرم‌افزار اکانتینگ هات‌اسپات پلاس با هدف ساده کردن و مقرون به صرفه کردن مدیریت و راه اندازی شبکه وای فای برای کافه‌ها، هتل‌ها و رستوران‌ها ایجاد شده است. با استفاده از این سرویس صاحب کسب و کار میتواند یک شبکه هات اسپات را فقط با استفاده از یک روتر میکروتیک راه اندازی کند و سرویس را از طریق پنل مدیریتی هات اسپات پلاس مدیریت کند.

هات‌اسپات چیست؟

شبکه هات اسپات یک شبکه بیسیم باز است که هر کسی میتواند از طریق وای فای به آن متصل شود اما دسترسی به اینترنت نیازمند وارد کردن نام کاربری و رمز عبور است. در سرویس هات اسپات پلاس کاربر پس از اتصال به شبکه به صفحه اختصاصی کسب و کار هدایت میشود. این صفحه دارای بخش باشگاه مشتریان, دسترسی به اینترنت, رخداد های کسب و کار و بررسی بن های تخفیف است. کاربران در این صفحه میتوانند با وارد نمودن شماره موبایل و نام خود درخواست رمز عبور کنند. پس از ارسال درخواست یک پیامک حاوی رمز عبور و نام کاربری برای آنها ارسال میشود. با وارد نمودن رمز و نام کاربری در صفحه هات اسپات دسترسی کاربر به اینترنت وصل میشود. برخی امکانات سرویس هات اسپات پلاس در زیر آماده است:

با خرید سرویس هات‌اسپات پلاس، اینترنت هات‌اسپات را به سادگی و به سرعت برای کسب‌و‌کار خود راه اندازی کنید.

اکانتینگ ابری
  • هات اسپات پلاس به صاحب کسب و کار امکان میدهد سرعت و مدت استفاده مشتریان از اینترنت را تعریف و محدود کند.
  • با استفاده از پنل تحت وب هات اسپات پلاس میتوان فرم های درخواست اینترنت را تغییر داد به عنوان مثال  صاحب کسب و کار میتواند یک فیلد برای گرفتن تاریخ تولد مشتریان تعریف کند.
  • پس زمینه ی صفحه های هات اسپات از طریق پنل مدیریتی قابل تغییر است و صاحب کسب و کار میتواند یک عکس مرتبط با نام و برند خود در صفحه ی هات اسپات نمایش دهد.
  • هات اسپات پلاس یک باشگاه مشتریان با امکان ارسال پیامک در زمان بندی های مختلف است. به عنوان مثال میتوان با اعمال تنظیماتی در مناسبت مختلف مانند سالروز تولد و ازدواج پیام تبریک برای مشتریان ارسال کرد.

برچسب ها:,

هات اسپات پلاس را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تیم ما از شنیدن نظرات و پیشنهادات و پاسخ به سوالات شما خوشحال خواهد شد.