معرفی امکانات نرم افزار هات اسپات پلاس

کنترل اینترنت کاربران

با استفاده از نرم‌افزار هات اسپات پلاس می‌توان کاربر جدید تعریف کرد و اینترنت کاربر را بر اساس سرعت، حجم اینترنت مصرفی و مدت زمان اتصال کنترل کرد.

ورود خودکار کاربران هات‌اسپات بر اساس مک آدرس

در خیلی از مواقع کاربران، نام‌کاربری و رمزعبور خود را فراموش میکنند و باید برای بازیابی رمز عبور اقدام کنند. به همین جهت برای سهولت ورود کاربران، امکان ورود خودکار به سرویس اضافه شده است. برای فعال سازی این امکان به بخش تنظیمات در پنل هات اسپات پلاس مراجعه کنید و تیک ورود خودکار را بزنید. با فعال سازی ورود خودکار کاربران بر اساس مک آدرس دستگاهی که در زمان ثبت نام استفاده کرده‌اند وارد می‌شوند‌. به شکل زیر توجه کنید.


 تایید هویت در هات‌اسپات از طریق پیامک و یا تماس صوتی

در سرویس هات‌اسپات پلاس امکان تایید هویت کاربران از طریق شماره موبایل فراهم شده است. کاربر پس از عضویت یک پیامک و یا یک تماس صوتی شامل کد تایید دریافت می‌کند. نکته قابل توجه این است که پیامک‌ها از خطوط خدماتی ارسال می‌شوند بنابراین فیلتر نمی‌شوند و در ۹۹٪  مواقع در زمان مناسبی به دست کاربر میرسند.

در صورتی که شما تمایل دارید کد‌های تایید با تماس صوتی به دست کاربران شما برسد، می‌توانید به پنل هات‌اسپات پلاس خود لاگین کنید و در بخش تنظیمات این امکان را فعال کنید. توجه داشته باشید که تماس صوتی، تاخیر پیامک را ندارد اما هزینه‌ی بالاتری دارد (بین ۵۰ تا ۶۰ تومان) و در اکثر گوشی‌ها دریافت تماس در هنگام عضویت منجر به بسته شدن صفحه‌ی هات اسپات میشود و ممکن است کاربر مجبور به انجام مجدد مراحل عضویت شود.

رمز دوم در صفحه ورود هات‌اسپات

در خیلی از مواقع صاحب هتل، رستوران و یا کافه نمی‌خواهد همسایگان و یا کاربران در هات‌اسپات عضو شوند و از اینترنت استفاده کنند. ما برای حل این معضل امکان رمز دوم را در اکانتینگ هات‌اسپات پلاس ایجاد کردیم. این رمز شامل یک عدد است که شما آن را در تنظیمات پنل هات‌اسپات خود ذخیره کنید و تمام کاربران نه تنها باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنند بلکه باید رمز دوم را هم وارد کنند. این باعث می‌شود کاربر پس از عضویت برای دریافت رمز دوم به متصدی هتل یا مسئول شبکه مراجعه کند.

برای فعال سازی رمز دوم ابتدا به بخش تنظیمات بروید و یک رمز در فیلد ‘رمز دوم هات‌اسپات’ وارد و ذخیره کنید. سپس به تنظیمات تم بروید و مانند شکل زیر تیک درخواست رمز دوم را بزنید.

پنل اختصاصی کاربران هات‌اسپات

کاربرانی که در سرویس هات‌اسپات پلاس ثبت می‌شوند میتوانند به پنل اختصاصی خود لاگین کنند و در این پنل میزان مصرف اینترنت را مشاهده کنند، رمز عبور خود را تغییر دهند و یا حجم اضافه خریداری کنند. برای فعال سازی پنل کافیست به پنل مدیریتی هات‌اسپات پلاس لاگین کنید سپس بخش تنظیمات پنل بروید و در فیلد ‘آدرس پسوند ورود کاربران به پنل’ یک آدرس، مانند نام برند برای خود وارد کنید. این آدرس برای شما اختصاصی خواهد بود و می‌توانید آن را به کاربران خود بدهید.

نمونه پنل اختصاصی کاربر:

هات اسپات پلاس را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تیم ما از شنیدن نظرات و پیشنهادات و پاسخ به سوالات شما خوشحال خواهد شد.